Teenused


Tee rõõmu oma lähedasele, sõbrale või tuttavale ja kingi talle massaažielamus Sinu Tervisetoas.

* Summa kaardile saab ostja ise valida.

* Kinkekaardi saajal on võimalus valida endale sobiv massaaž vastavalt kinkekaardi väärtusele ja kehtivale hinnakirjale.

* Kui valitud teenuse hind on väiksem kinkekaardi väärtusest, saab ülejäänud summat kasutada järgneva teenuse ettemaksuna, mille aeg tuleb broneerida samal korral. Ülejäänud summat tagasi ei maksta.

* Kui valitud teenuse hind on kallim kinkekaardi väärtusest, saab puuduoleva summa juurde maksta.

* Kinkekaarti ei saa vahetada rahaks.

* Kinkekaardi paljundamine mistahes viisil on keelatud.

* Rikutud või kaotatud kinkekaarti ei vahetata uue kaardi ega raha vastu.

* Rikutud kinkekaardiga ei ole võimalik teenuseid kasutada juhul, kui kinkekaardi number, kehtivus, summa ei ole tuvastatavad.

* Kinkekaart kehtib 3 kuud, alates väljaostu kuupäevast.

* Kinkekaarti saab osta kohapeal sularahas või eelnevalt ülekandega.

* Teenuste hinnad, vaata – Hinnakiri.
Klassikaline massaaž –
Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Seda tehakse nii õliga kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka erinevatele kehaosadele. Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.

Spordimassaaž - Spordimassaaž on treeningsüsteemi koostisosa ja seda rakendatakse sportlase füüsilise täisustamise eesmärgil. Massaaž on efektiivne nii võistlusteks ettevalmistumisel kui ka väsimusega võitlemiseks. Spordimassaaž kujutab endast spetsiaalsete võtete kompleksi, mis tõstavad sportlikku töövõimet, valmistavad sportlase ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendavad taastumisprotsesse.

India peamassaaž India peamassaaž ehk Champi. See on massaaž, mis keskendub ülaselja, õlgade, pea, kaela ja näole. Champit tehakse mugavalt toolil istudes. Keskendutakse keha piirkondadesse, kus stress ja pinged tavaliselt kogunevad. Seepärast ongi Champi nii populaarne. Massaaž vabastab pinged ja valud. See on suurepärane lõõgastus laua taga töötajatest kuni hõivatud emmedeni! Champi on hämmastavalt rahustav ja hoolitsev, kuid samas täiesti kosutav.

Näomassaaž Massaaži käigus toimub vereringe stimuleerimise arvelt naha rikastumine suure hulga hapnikuga, mille tulemusel intensiivistuvad regeneratiivsed ja vahetusprotsessid. Samuti aitab see nahka mehaaniliselt puhastada, eemaldada liigne näärmesekreet ja epidermise sarvrakud tänu millele puhastub nahk sinna pika aja jooksul kogunenud jääkidest.

Aitab:
 • parandada verevarustust,
 • pinguldada nahka laubal, põskedel ja lõual
 • turseid alandada
 • näonahka märkimisväärselt noorendada
 • parandada näonaha toonust ja värvi
 • soojendada lihaseid, muutes naha ja lihaskiud pehmeks ning elastseks
 • leevendada stressi, parandada enesetunnet ja meeleolu


Meemassaaž

Meemassaaži on kasutatud nii Aasias kui Venemaal juba ammustel aegadel. Meemassaaž parandab verevarustust ja maandab lihaspinget, mis tekib jääkainete kogunemisest. Vere ja lümfiringe kaudu aitab see väljutada organismist jääkaineid, stimuleerib naha aluskoe ja verevarustuse tööd. Meemassaaž aitab tõhusalt võidelda tselluliidiga ja puhastab nahapoore. Mett kasutatakse kleepainena, mille abil on võimalik organismist eemaldada “saastunud” energiat. Massaaži toimel puhastuvad energiakanalid ja energia hakkab neis jälle vabalt voolama, paraneb vereringe naha aluskihtides ja lihastes. Mesi seob mürke ja kiirendab nende väljaviimist organismist. Massaaž mõjub hästi vananevale ja lõtvuvale nahale, seda toniseerides ning tugevalt trimmides. Meemassaaži võib kasutada ka ühe osana tselluliidivastases ravis. Protseduur silub nahaaluseid tihendeid, seetõttu muutub nahk peale massaaži siidiseks. Tselluliidi puhul saab paremaid tulemusi tihedama, 8-10 korra ravikuuriga, 2-3 korda nädalas. Soovitav on massaažile minna tühja kõhuga ja eelnevalt jalad raseerida. Protseduur võib olla valulik, kuid just valu on see, mis juhatab massööri probleemsete kohtadeni. Reeglina on valus vaid esimene protseduur, järgnevad korrad on meeldivamad. Bambuspulkadega massaaž Võiks sobida kõige enam neile, kes hoolitsevad oma tervise eest ja ei soovi joosta arstide vahet. Rütmiline sahin pambuspulkades koos patsutamisvõtetega aitab leevendada emotsionaalseid pingeid. Lümfo-dreneeriv mõju on kombineeritud refleksioloogia parimate omadustega, stimuleerides vere – ja lümfiringet ning tekitades meeliülendava heaolutunde. Peamised töövahendid Bambusemassaaži tegemisel on spetsiaalselt silendatud erineva suurusega bambusekepid ja bambuse massaažiõli. Võtted aktiveerivad lümfisüsteemi tegevust, mis on organismi immuunsüsteemi osa, vastutades toksiinide ja organismi kuhjuvate ainete väljutamise eest. Bambusmassaaž stimuleerib naha, nahaaluste kudede ja lihaste taastumisprotsesse. Massaaž on näidustatud neile, kes mingil põhjusel ei soovi end massööri juures lahti riietada. Seda massaaži võib teha ka läbi mugavate spordiriiete Kui ka õliga kehal.

Lastemassaaž
on kõige ohutum masaaziliik. Massaaž on adapteeritud lapse vanuselele. Massaaž tehakse mitte ainult profülaktikaks vaid ka lapse tervise taastamiseks. Tasub tulla, kui lapsel on rikkumised normaalse seljaaju funktsioonis, esineb lihaste nõrkus või häiredseedetraktis. Massaaž parandab koordinatsiooni ja lihaste elastsust, suurendab liikuvust ja oskust lõdvestuda. Massaaž stimuleerib vereringet, südame tegevust, hingamist ja avaldab mõju ainevahetusele. Massaaž lastele vanuses 7 kuni 15 aastat.

Mis on trigerpunkti teraapia Ollakse arvamusel, et 2/3 kroonilise valu juhtudest on põhjustatud peamiselt lihastes asuvatest trigerpunktidest. Trigerpunktid ehk päästikpunktid on nö pinges lihases või selle fastsias asuvad üliärritavad punktid, mida iseloomustab kiirgav valu. Trigerpunktid võivad tekkida erinevates lihastes ning need tekitavad valu ning erinevaid funktsioonihäireid. Päästikpunktide tekkepõhjuseid on mitmeid. Levinuimad neist on järgmised: äge ülepingutus, krooniline ülepingutus, külmetamine, otsene trauma, emotsionaalne stress, vitamiinivaegused (B-grupp, C-vitamiin), hormonaalsed häired. Trigerpunkti valu on sügav ja põletav ning nendes punktides esineb ainevahetushäireid. Kui sellised punktid püsivad väga kaua, siis võivad lihases aset leida struktuurimuutused ning valu võib muutuda lausa krooniliseks.
Kuidas trigerpunkte ära tunda?

Trigerpunktiteraapia leiab punkte palpeerimise ehk kompamise teel. Terapeut tunneb päästikpunkti ära järgnevate tunnuste alusel:

 • Õige surve korral tekib vajutusel valu
 • On tunda nahaaluse koe tihenemist
 • Patsiendi äge reaktsioon valule
 • Lihas reageerib valule kokkutõmbega
 • Lihasjäikus


Kellele on trigerpunktiteraapia mõeldud?

Trigerpunktiteraapia kestab 60 minutit ja selle ajaga töödeldakse läbi kogu keha. Mõjutatakse traditsioonilisi trigerpunkte. Teraapia on mõeldud inimesele, kes tunneb üldist kroonilist kehalist ja vaimset pinget ning kellel on sageli hommikuti tunne, et kogu keha valutab. See on parim valik äärmiselt hõivatud inimesele, kellel pole aega pooleteisetunniseks massaažiks, mis suudaks terve kehaga tegeleda, vaid kes vajab kiiret leevendust kogu keha valdavale stressile. Võrreldes klassikalise massaažiga on trigerpunktiteraapia küll valulikum ja vähem nauditav, aga samas pikema toimega.


Logopeediline massaaž
Logopeediline massaaž aitab kaasa kõneorganite lihastöö parandamisele ning on ühtlasi häälikuseade ja suulise kõne õpetamise ettevalmistav etapp.
Massaaži näidestused:
 • mõjutada kaudselt lapse üldist füüsilist arengut;
 • rahustada hüperaktiivseid või kapriisseid ja halvasti kontakteeruvaid lapsi;
 • aktiveerida artikulatsiooniaparaadi lihaste tööd;
 • on vajalik häälikute korrigeerimisel
 • kui on lühike keelekida.
 • kui 3 – 5 aastane laps ei räägi, küll saab aga hästi aru kõnest,
 • huule – suulaelõhe operatsiooni järgselt
 • laste ajuhalvatuse korral (PCI)

  Peale massaaži on soovitav:

  • juua tavalisemast rohkem vett või teed, sest see soodustab jääkainete väljaviimist organismist,
  • hoiduda alkoholi joomisest samal päeval,
  • puhata, mittekoormata ennast liigselt, muidu ei saa sa ravist täit kasu.

  Peale massaaži ilmneda võivad nähud: on rohkem energiat, unisus, lühiajaline uimasus, higistamine, külma- ja kuumahood, peavalu, tihe urineerimine, vajadus rohkem magada, vajadus rohkem juua, ajutine isu kaotus või suurenemine, emotsionaalne vabanemine – naer ja nutt.

  NB! Sümptomid viitavad sellele, et Teie keha on hakanud tervenemise nimel tööle.

  Vastunäidustused: Pahaloomulised kasvajad, traumad, põletikulised haigused, südame-, neeru- ja maksapuudulikkus, liiga madal või kõrge vererõhk, nakkus-, naha- ja kilpnäärmehaigused.
Depilatsioon Depileerimise eesmärk on eemaldada nahalt soovimatud karvad. Õigesti tehtud depilatsioon eemaldab karva koos karvajuurega. Karvade tagasikasvamise aeg on kaks kuni kuus nädalat – olenevalt kliendi eripärast ja depileeritavast piirkonnast. Depilatsioon – kuidas toimub?

Esimese asjana puhastame alati naha depileeritavas piirkonnas ning seejärel kanname nahale talki. Järgmisena kanname nahale vaha , pingutame nahka ja tõmbame järsult vastukarva. Pärast depilatsiooni desinfitseerime naha ja kanname peale rahustavat kreemi. Esmane depileerimine

Esimest korda depilatsiooni tulnud klient ei pruugi kohe saada ideaalset tulemust, sest karvasibulatel on kasvu- ja puhkefaasid. Kasvufaasid vahelduvad puhkefaasidega Iga karv on erinevas kasvufaasis: mõned karvad on pikemad ja teised alles nahast välja kasvavad. Nii ei haaku vaha kõigile karvadele ühtmoodi. Järjepideva depileerimisega kahjustatakse kõiki kasvusibulaid ja sellest tulenebki soovitud ideaalselt sile nahk. Kui on võimalik, ärge raseerige depileerimise vahel, sest tagasikasvavad karvad muutuvad jäigemaks ning tumedamaks! Kuidas peaksid end ette valmistama?

 • Enne depilatsiooni ära käi rannas ega solaariumis 24 h!
 • Veendu, et planeeritava depilatsiooni protseduuri päevaks oleks karva pikkus vähemalt 0,3- 0,6 mm, kindlasti mitte vähem. Pikem karv probleeme ei tekita.
 • Vahetult enne depilatsiooni ära kreemita ennast. Kui vaja, teeb seda kosmeetik spetsiaalsete vahenditega.
 • Puhka ennast välja – väsinud olekus on nahk tundlikum.
 • Ole puhas.
 • Teavita teenindajat oma võimalikust eripärast, kui arvad, et see on Sinu jaoks oluline.


Pärast depilatsiooni…

 • Pärast depilatsiooni on keelatud päevitada 72 h – võivad tekkida pigmendilaigud, nahaärritused jne.
 • Pärast depilatsiooni ei ole soovitatav kanda kitsaid riideid kuni 48 h, kuna hõõrdumisel võib nahale tekkida ärritus.
 • Massaaž, kuumad protseduurid ja naha hõõrumine on vahatatud piirkonnas 24 h keelatud.
 • Klooritatud vees, vannis ja saunas käik on 24 h keelatud – karva väljatõmbamisel on jäänud avatud karvapoor, kust pääsevad sisse mikroobid ja ärritajad, mis võivad põhjustada karvanääpsupõletiku.
 • Aeroobika ja sportlikud harrastused on 24 h keelatud.
 • Isepäevitavate toodete kasutamine vahatatud piirkonnas on 24 h keelatud.
 • Pärast kaenlaaluste vahatamist võib deodorante ja muud sarnast kasutada alles 24–48 h möödumisel.

Tutvustus

Olen läbinud Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis klassikalise massaaži, spordimassaaži, india pea massaaži, logopeedilise massaaži ja triggerpunkt massaaži kursuse . Depilatsiooni õppisin Koolituskeskuses iluproff. Püüan olla paindlik ja pidevalt täiendada enda oskusi. Tänavu masseerisin ka Jüri Ratta jalgrattavõistlustel ja sai osaletud ka Tallinna Spa Meistrivõistlustel . Kaasa sai napsatud positiivsed uued kogemused ja kapi peal ilutseb uus armas karikas Meeldivad uued väljakutsed ja veel rohkem meeldib inimesi aidata. Teen oma tööd südamega.

Kontakt

Telefon:58535352
Email: Kehapai@kehapai.ee
Veebileht: www.kehapai.ee

Tanuma 134
13521, Tallinn

Asukoht