Juuksepikendused

TEIP JUUKSEPIKENDUSED

Juuksepikendused on juuksesalgud, mis kinnitatakse oma juuste külge spetsiaalse teibiga. See meetod võimaldab paigaldada pikendused kiirelt ja juukseid kahjustamata.
Juuksepikenduste teibid on vaevu tuntavad, väga õhukesed ja pehmed, 4 cm laiad ja ümarate nurkadega, mis teeb peaaegu võimatuks juuste sassi mineku.
Teip juuksepikendusi võib paigaldada ka väga õhukestele juustele.
Saad lisada volüümi, erinevaid varjundeid ja/või pikkust
Juuksepikendusi võib värvida, aga siiski soovitame valida kõige ligilähedasema värvitooni!
Hoolduses on soovitav käia ca 1,5-2 kuu tagant ning pikendusi on soovitav välja vahetada umbes aasta möödudes (korralikult juukseid hoides ja hooldades võivad ka kauem peas olla).
Soovituslik salkude kogus pikendustele

 • Juuste tihendamiseks või mõne muu värvi aktsendi lisamiseks – 20 salku
 • Õhukeste juuste pikendamiseks – 30-40 salku
 • Keskmise paksusega juuste pikendamiseks – 40-60 salku
  Paigalduse ajakulu oleneb lisatavate salkude hulgast. Arvestada võib 30-90 minutiga (arvestades, siis pikenduste kogust)

NANORING JUUKSEPIKENDUSED

uus ja põnev tehnoloogia juuksepikenduste maailmaS-nanoring kinnitusega juuksepikendused.
Ülipisikese rõnga abil paigaldatava juuksesalgu kinnitustehnoloogia on uueks trendiks juuksepikenduste maailmas. Kuna kinnituskoht on äärmiselt väike, on seda peaaegu võimatu märgata.
Tegemist on ühtlasi ka kõige õrnema paigaldustehnoloogiaga, mille käigus ei kasutata kuumust, liime ega eemaldusvedelikke ning mis sobib eeskätt tundlikuma peanahaga klientidele.

Tutvustus

Olen läbinud Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis klassikalise massaaži, spordimassaaži, India pea massaaži, logopeedilise massaaži, kupumassaaži, laavakivi massaaži ja triggerpunkt massaaži kursuse . Depilatsiooni õppisin Koolituskeskuses Iluproff. Püüan olla paindlik ja pidevalt täiendada enda oskusi. Olen masseerinud ka Jüri Ratta jalgrattavõistlustel ja on ka osaletud Tallinna Spa Meistrivõistlustel. Kaasa sai napsatud positiivsed uued kogemused ja kapi peal ilutseb uus armas karikas. Meeldivad uued väljakutsed ja veel rohkem meeldib inimesi aidata. Teen oma tööd südamega.

Oleme avatud:

 • E-R: 09:00 – 19:30
 • Laupäev: Eelneval kokkuleppel
 • Pühapäev: Eelneval kokkuleppel

Panga rekvisiidid:

 • Swedbank
 • Keha Pai OÜ
 • EE452200221066494196

Keha Pai OÜ © 2024. All rights reserved.